Vaše dovolené budou levnější až o 60%

Naučím vás lovit levné letenky a sehnat si to nejlepší ubytování

  • 2,5 hodiny videonávodů

  • 500 printscreenů

  • 100 stran textů

Vaše dovolené budou levnější až o 60%

Levné letenky

Naučíme vás lovit levné letenky

Zpáteční letenky do Londýna za 500 Kč, do Bulharska za 670 Kč nebo do destinací jako jsou Maledivy anebo Thajsko za 8.300 Kč.

Levné ubytování

Naučíme vás sehnat si to nejlepší ubytování

300 Kč za noc v hotelu, včetně snídaně v exotických destinacích jako jsou Maledivy, Bali nebo Thajsko.

Z našich cest:

MALEDIVY


10.400 Kč / 7 nocí

Letenka + ubytování + snídaně

VALENCIA


1.700 Kč / 2 noci

Letenka + ubytování + snídaně

THAJSKO


10.400 Kč / 7 nocí

Letenka + ubytování + snídaně

LANZAROTE


2.500 Kč / 3 noci

Letenka + ubytování

O kurzu

V kurzu se bez zbytečných a dlouhých řečí naučíte, jak ulovit levnou letenku a jak si sehnat to nejlepší ubytování.

Na videích uvidíte konkrétní postupy.

Levné letenky nejsou žádná věda a každý den je z čeho vybírat. Levných letenek je tolik, že nebudete vědět, kam dřív letět.

Naučím vás cestovat bez cestovky a zároveň se vyhnout chybám začátečníků.

V kurzu naleznete tipy, návody a doporučení, které sami používáme.

Kurz je určený každému, kdo chce poznávat svět a má na to pár dní anebo týdnů.

Vaše dovolené budou až o 60% levnější

V kurzu se dozvíte, jak na letenkách a ubytování ušetříte tisíce a desetitisíce korun.

Vstupte zdarma

Nikdy jsme necestovali tak levně jako nyní

Autem a vlakem máme procestovanou téměř celou Evropu, ale naše cestování dostalo před několika roky nový impuls. Propadli jsme kouzlu levných letenek.

První levná letenka byla do Říma a stála 900 Kč. Spali jsme uprostřed Říma ve 3* hotelu a za noc jsme zaplatili 450 Kč, včetně snídaně. Tady jsme si vyzkoušeli, že víkendový pobyt je cenově srovnatelný s pobytem v Krkonoších.

Cestování nikdy nebylo tak levné a snadné.

Osnova kurzu

1. Úvod

(11:30 min)

Ovládání videa
Ovládání kurzu
Obsah kurzu

2. Přestaňte snít

(11:15 min)

Máchovo jezero
Maledivy
Zanzibar
Thajsko
Dominikánská republika
Jamajka
Mauricius
Bali
Shrnutí

3. Levné letenky

(11:30 min)

Každý den ulovíte levné letenky
Jak vznikají levné letenky
Hledání u leteckých společností
Jak ulovit nejlevnější letenku
Jak zjistit, zda je letenka levná
Začněte ještě dnes
Na co si dát při nákupu levné letenky pozor

4. Vyhledávače letenek

(18:15 min)

Letuška
AZair
Kiwi
Který vyhledávač je nejlepší?

5. Booking

(28:45 min)

Registrace
Výběr toho nejlepšího ubytování
Smart nabídka
Rezervace ubytování
Zrušení rezervace
Booking Vás informuje

6. Vyhledávače ubytování

(27:30 min.)

Za ubytování plaťte méně
Agoda
Hotels
AirBNB
Trivago
Ruční porovnání nabídek
Přehled vyhledávačů

7. Co vidět a zažít

(7:30 min.)

Turistické weby
Cestovní kanceláře
Cestopisy
„Must see“
YouTube
Mobilní průvodci

8. Shrnutí kurzu

(5:00 min.)

 

Kurz vytvořila společnost

elektronické kurzy s.r.o., Horní Chřibská 21, 407 44 Chřibská

Ochrana údajů

Ochranu vašich soukromých údajů bereme vážně a všechny osobní údaje (emailové adresy i jiné) jsou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Děláme vše proto, abychom vámi svěřené údaje zabezpečili proti manipulaci, ztrátě, zničení či zásahu nepovolaných osob.

Na požádání jsme schopni odeslat informace o tom, jaké údaje o vás na našem webu zaznamenáváme. V případě navštívení našich stránek, zaznamenáváme standardním způsobem IP adresu, přidělenou vaším poskytovatelem, www stránku, z které nás navštívíte, jednotlivé navštívené stránky našeho webu a datum a délku vaší návštěvy. Další osobní údaje typu jména, emailu, kontaktů a dalších zaznamenáváme jen v případě, že nám je poskytnete dobrovolně v rámci registrace na našem webu, nákupu produktů, soutěží či vyplnění formulářů či anket.

Sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu, webové analytiky, v rámci anket či pro marketingové účely vždy pouze v přiměřeném rozsahu.

Vaše osobní údaje využíváme k tomu, abychom vás informovali o nabídkách či službách, které poskytujeme, případně k další komunikaci v rámci naší obchodní strategie. Účast na informacích tohoto typu je zcela dobrovolná a nemáte-li zájem o informace tohoto typu, můžete nás kontaktovat a kdykoliv se tak od nich odhlásit. V případě emailové komunikace tak můžete učinit pomocí tlačítka „Odhlásit se“, které naleznete v patičce každého našeho emailu.

Pro usnadnění vaší orientace a pohybu na našich stránkách využíváme ukládání souborů cookies ve vašem prohlížeči.

Není-li vám cokoliv jasné, či máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat provozovatele webu na adrese novotny@elektronickekurzy.cz

I. Základní ustanovení

Tyto VOP upravují vztahy mezi smluvními stranami kupní smlouvy, kdy na jedné straně je elektronické kurzy s.r.o., Horní Chřibská 21, 407 44 Chřibská, IČO 02851237 jako prodávající a na straně druhé je kupující.

Právní vztahy prodávajícího se spotřebitelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, oba v platném a účinném znění, jakož i předpisy souvisejícími.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem, není-li v konkrétním případě zvláštní smlouvou sjednáno jinak. Obsah produktů je chráněn autorským právem a je zakázáno jej dále šířit.

Návrhem k uzavření kupní smlouvy je umístění nabízeného zboží prodávajícím na stránky. Kupní smlouva vzniká uhrazením výzvy k platbě kupujícím, kterou kupující obdrží ihned po odeslání objednávky a jejím přijetím prodávajícím. Lhůta pro uhrazení výzvy k platbě je 10 dní. Přijetí objednávky a výzvu k platbě prodávající neprodleně odešle kupujícímu emailem na zadaný email. Smlouva je uzavírána v českém jazyce.

Vztahy a případné spory, které vzniknou na základě smlouvy, budou řešeny výhradně podle platného práva České republiky. Tím nejsou dotčeny případy, kdy kupující bude mít bydliště v jiném státě než České republice a volba práva či prorogace soudu nebudou přípustné.

Uzavřená smlouva je prodávajícím archivována po dobu nejméně pěti let od jejího uzavření, nejdéle však na dobu dle příslušných právních předpisů, za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím nezúčastněným stranám.Kupující má možnost před vlastním odesláním objednávky ji zkontrolovat a případně opravit. Tyto VOP jsou k dispozici na webu prodávajícího a je tak umožněna jejich archivace a reprodukce kupujícím.

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku (telefon, internet atd.) pro uskutečnění objednávky jsou v běžné výši, závislé na tarifu telekomunikačních služeb, které kupující používá.

II. Ceny

Všechny ceny jsou smluvní. Na webu www.cestovaninasbavi.cz jsou vždy aktuální a platné ceny

III. Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v době objednání. Tato cena bude uvedena v objednávce a ve zprávě potvrzující přijetí objednávky zboží.

Objednávat je možno prostřednictvím elektronického formuláře na webu www.cestovaninasbavi.cz

IV. Platební podmínky

Prodávající akceptuje pouze platbu následujícími způsoby: bankovním převodem.

V. Dodací podmínky

Elektronickou cestou.

VI. Záruční podmínky

Záruční podmínky na zboží se řídí platnými a účinnými právními předpisy ČR. Jako záruční list obvykle slouží nákupní doklad. Podle § 53 odst.8 zák. č.40/1964 Sb. občanský zákoník nelze uplatnit možnost vrácení zboží do 30 dní od uzavření kupní smlouvy.

VII. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 31.1.2015. Prodávající si vyhrazuje právo změnit VOP bez předchozího upozornění.