Zanzibar: 7 dní na pláži s polopenzí za 3.564 Kč – Cestování nás baví

Zanzibar: 7 dní na pláži s polopenzí za 3.564 Kč

Jsme přesvědčeni, že si exotickou dovolenou může dovolit každý Čech. Pokud zapomenete na zájezdy od cestovních kanceláří a vyrazíte na vlastní pěst, otevřou se Vám dveře do destinací, o kterých jste zatím jenom snili.

Exotika za pár peněz

Na podzim se objevila celá řada levných letenek do exotických destinací jako jsou Maledivy, Seychely, Zanzibar, Mauricius, ....Když jsme začali zjišťovat, za kolik se dá v těchto destinacích sehnat ubytování, nevěřili jsme vlastním očím. Ceny jsou často nižší než ceny pobytů v Krkonoších

Pokud vyrazíte na vlastní pěst (sami si koupíte letenky a sami si rezervujete ubytování), dovolená Vás může vyjít o více než polovinu levněji, než s cestovní kanceláří.

7 dní na pláži s polopenzí za 3.564 Kč / osoba

Toto je ukázka jednoho z mnoha levných ubytování, které lze na Zanzibaru sehnat. Hodnocení od ubytovaných hostů je velmi vysoké. Klikněte na obrázek a dozvíte se více.

Dvě osoby zaplatí za týdenní ubytování (6 nocí) na pláži a polopenzí  7.128 Kč, jedna osoba tak zaplatí 3.564 Kč.

Zanzibar, Vanilla House, 1.188 Kč

Letenky za 11.088 Kč

Na levnou letenku si samozřejmě musíte počkat a věřte, že se objeví. Právě dnes (26.3.2016) se objevila nabídka celé řady termínů na Zanzibar s odletem z Mnichova. Termíny jsou dostupné až do 30. června - nejedná se tedy o žádnou last minute nabídku, kdy byste se museli ihned sbalit a odjet. Pouze nákup letenek, musíte provést do 29.března. Tuto nabídku naleznete na portálu www.akcniletenky.com

Zanzibar, 11.088 Kč

Cestujte jako my, chytře a levně

Sledujte ceny levný letenek, cestujte mimo hlavní sezónu a vyberte si to nejlepší ubytování. Letenky seženete za pár stokorun, Vaše destinace bude poloprázdná a za ubytování dost často zaplatíte méně než u nás. Zapomeňte na Slevomat a vyrazte do světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *