Sleva 10% na Booking – Cestování nás baví

Sleva 10% na Booking

Booking máme rádi a 90% našich ubytování objednáváme právě zde.

Ubytování na Bookingu už několik let nakupujeme se slevou 10%. Pobyt s touto slevou můžete nakoupit i vy.

Klikněte na tlačítko a získejte slevu 10%


Chci slevu 10%

Sleva vám po skončení pobytu bude připsána na kreditní kartu. Tu si nezapomeňte u vašeho účtu Booking nastavit.

9 Comments

 1. Petr napsal:

  Dobrý den, prosím o informaci jak získat slevu 10% od Bookingu v případě, že na stránky nevstoupím pomocí Vašeho modrého okna „Chci slevu10%“, ale ze stránek Vratnepenize, jak jste radil. Jestli jsem to dobře pochopil, tak vstoupím ze stránek Vratnepenize a na stránskách Bookingu se přihlásím a vložím zde kreditní kartu? To by mělo stačit? Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem Petr V.

  • Václav napsal:

   Správné pořadí je toto:
   1. Nejprve ze stránek Vratnepenize.cz vstoupíte na Booking
   2. Pak z Bookingu odejděte a na naší stránce klikněte na naše modré tlačítko. Znovu se Vám otevře Booking a mělo se objevit okno s textem „Získejte 10% zpět…“ (nebo něco v tom smyslu). Pak vyberte ubytování. O vložení kreditní karty budete požádán těsně před dokončením objednávky.
   Tímto způsobem se započítají obě odměny. Slevu 10% můžete na svůj účet získat pouze jednou. Ale pokud účet vytvoří manželka, pro druhý pobyt může slevu získat ona.

   Pokud byste potřeboval cokoli zkonzultovat, např. vybrané ubytování, neváhejte mě kontaktovat.

   Hezký den, Václav

 2. Petr napsal:

  Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Jen mě trochu mate, že pokud vstoupím na Booking ze stránek VratnePenize tak se mi všude pod cenou zobrazí okénko Cashback. Když ze stránek odejdu a kliknu na Vašich stránkách na slevu 10% otevře se mi ale Booking znovu v jiném okně a mám tedy otevřené okénko Booking dvakrát. V prvním je pod cenou Cashback a v druhém okně je vidět balíček s odměnou 10% jak jste psal, ale již zde není u zájezdů to okénko Cashback,

  • Václav napsal:

   Na stránky Booking stačí jako první vstoupit ze stránky Vratnepenize.cz. Do vašeho počítače se uloží cookies, které mají platnost několik dní. Pokud na Bookingu nenakoupíte hned, ale později a zároveň v období platnosti cookies, sleva se započítá. Proto bez obav okno můžete zavřít a pak na naší stránce kliknout na tlačítko SLEVA 10% a provést rezervaci. Tímto postupem získáte obě slevy (pokud ovšem nedošlo k nějaké změně pravidel pro vyplácení odměn, i to se může stát). Kdyby něco, zavolejte mi 🙂

 3. Lukáš napsal:

  Dobrý den, je nutné k získání odměny zaplatit kartou nebo můžu za pobyt zaplatit i v hotovosti?

  • Václav napsal:

   Nevím. V pravidlech pro získání slevy se píše „Po skončení rezervovaného pobytu Vám na platební kartu použitou k rezervaci pošleme peníze zpět.“ Pro rezervaci budete muset vložit číslo platební karty, bez ní rezervaci nedokončíte.
   A protože některá ubytování akceptují i platbu v hotovosti,domnívám, že i v takovém případě slevu získáte. Ale je to pouze doměnka 🙂 Hezký den, Václav.

 4. Radovan Šebestík napsal:

  Dobrý den,mám kupon na 10 procent slevu na ubytování přes booking.com a nevím jak to provést.Rezervovali jsme si hotel v Pule,ale není tam možnost se nějak přihlásit na slevu.Na kuponu je jen speciální odkaz,který mě odkáže na odkazy v angličtině.

 5. František napsal:

  Děkuji Vám, funguje! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *