Tuhle kartu musíte mít. Znovu s dárkem 300 Kč – Cestování nás baví

Tuhle kartu musíte mít. Znovu s dárkem 300 Kč


Už druhým rokem vám na školeních a přednáškách říkáme: Tuhle kartu prostě musíte mít. Při platbách v zahraničí na jednom euru ušetříte až jednu korunu. Výhodnější kurz Vám žádná tuzemská banka nenabídne.

Podívejte se na srovnání kurzu MONETA a REVOLUT. Rozdíl je právě 1 koruna.REVOLUT znovu přichází s nabídkou, kdy ke kartě zdarma získáte 300 Kč.

 • Kartu získáte zdarma
 • Karta je bez závazků a bez poplatků
 • Když si kartu pořídí i váš partner anebo celá rodina, dostane každý z vás svých 300 Kč

Nabídka s dárkem 300 Kč je časově omezena a platí do 7. října. Pokud kartu Revolut nemáte, jděte do toho. Na této nabídce jednom vyděláte. Na kartu ovšem máte nárok jen v případě, že jste se do Revolutu ještě nezaregistrovali.


Chci kartu zdarma a k tomu 300 Kč

Existuje 5 důvodů proč používáme Revolut kartu

 1. Kartou Revolut platíme v zahraničí bezkonkurenčně nejlepším kurzem. Podle výše vaší útraty ušetříte až stokoruny. Revolut je pro platby v zahraničí výrazně výhodnější než karty od českých bank. V zahraničí platíme pouze touto kartou. Ale platíme s ní i v Čechách.
 2. Výběr hotovosti z bankomatu je v zahraničí až do výše cca 4.500 Kč / měsíc zdarma.
 3. Přesto, že se karta ovládá pouze z mobilu, její ovládání jsme si zamilovali. Je jednoduché a úplně jiné, než jste zvyklí z vašeho internetového bankovnictví.
 4. Revolut funguje na principu předplacené karty. Jediným kliknutím (tapnutím) si ji dobijete. Pokud by, nedej bože, došlo ke zneužití karty, je ohrožena pouze částka, která se na kartě standardně nachází. My třeba máme na kartě 0 Kč a dobíjíme si ji podle aktuální potřeby. Nezabere nám to víc než 5 vteřin.
 5. O každé platbě nám do mobilu přijde zpráva. Přehled o všech platbách je okamžitý a dokonalý.

Kartu si zdarma pořídila celá naše rodina. Takže když například některý ze synků neočekávaně potřebuje peníze, stačí v mobilu kliknout na tlačítko POSLAT a hned je má své kartě.


Objednání karty

 • Poštovné je zdarma a karta vám přijde cca za 4 dny
 • Při objednání karty budete vyzváni, aby jste ji dobili částkou 300 Kč. Nejedná se o poplatek, ale o kredit kvůli ověření vaší totožnosti.
 • Až vám karta přijde, bude nabitá touto částkou a budete ji moci použít pro platbu ve vašem oblíbeném obchodě. Nebo ji můžete převést zpátky na váš bankovní účet.
 • Revolut vám na kartu pošle 300 Kč, jakmile kartou poprvé zaplatíte.

Klikněte na tlačítko a kartu si objednejte ještě dnes. Získáte 300 Kč. Za to, že si kartu objednáte, odmění Revolut i nás.

Chci kartu zdarma a k tomu 300 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *