Právě otevřeno: Škola cestování – Cestování nás baví

Právě otevřeno: Škola cestováníŠkolákům a studentům škola skončila, začínajícím cestovatelům právě začíná.

Ve veřejné i neveřejné části (v online kurzu) sdílíme zkušenosti s cestováním bez cestovky. Dozvíte se postupy a vychytávky, které vám usnadní a zlevní cestování bez cestovky.

Kurz sice ještě není zcela dokončený, ale rozhodli jsme se spustit už teď o prázdninách. Oficiální spuštění bude 1. září. Už v tuto chvíli na vás čekají více než 3 hodiny výuky (od 1. září to bude cca 5 hodin). Ještě dnes se můžete naučit lovit levné letenky.

Je toho hodně, co bychom vám chtěli v kurzu ukázat a co bychom vás chtěli naučit. Ale museli jsme volit kompromis mezi počtem lekcí a délkou kurzu. Na stovky témat (doslova) nebylo v kurzu místo. Část z nich sdílíme ve veřejné části naší Školy cestování, část bude přístupná v neveřejné části.

Možná by stačilo vytvořit kurz (návod) „Jak cestovat bez cestovky“, dát do něj to nejlepší a nejpodstatnější a tím by to mohlo skončit. A pak udělat jednou za rok aktualizaci. Jenže už teď tušíme, že by to bylo málo a byla by škoda v tomto okamžiku skončit.

Lidé se na přednáškách často mají dotazy, které nás kolikrát překvapí. Věci, které nám přijdou jasné a zřejmé, mohou být pro některé začínající cestovatele pořádným oříškem. Zkušeností a znalostí, které chceme předat, je mnohem víc, než najdete v kurzu. Proto vytvořením kurzu naše práce neskončí. Je to teprve začátek ?


Navštívit Školu cestování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *