Maledivy bez cestovky – Cestování nás baví

Maledivy bez cestovky

Cestujte chytě a levně. Cestujte bez cestovky.

Dovolená, kterou jsme vůbec neplánovali

Že bychom někdy vyrazili na Maledivy nás nenapadlo ani jednou. Ale loni na podzim, přesně v tomto období, jsme si začali všímat velmi levných letenek na Maledivy. Kolem 10.000 Kč. Ale protože jsme Maledivy vnímali jako drahou destinaci, větší pozornost jsme letenkám nevěnovali.

To se ale změnilo, když jsme ze zvědavosti začali zjišťovat ceny ubytování na Maledivách. Vůbec jsme nevěřili, že týdenní ubytování může stát 3.500 Kč (pro dvě osoby)

První dojem byl, že týdenní dovolenou můžeme pořídit od 13.500 Kč (za letenky a ubytování). To není možné, říkali jsme si. Kde je zakopaný pes? Přečetli jsme desítky cestopisů a diskuzí a zakopaného psa jsme neobjevili.

Teď je znovu ten správný čas, kdy se letenky dají ulovit za výborné ceny. Pokud jste o Maledivách zatím jenom snili, možná při čtení našich zkušeností zjistíte, že se jedná o relativně snadno dosažitelnou dovolenou.

Dovolená, kterou si můžete dovolit

 • Za letenku jsme zaplatili: 10.800 Kč
 • A za týdenní pobyt s All inclusive 7.700 Kč

Kdo si může dovolit leteckou dovolenou ve Španělsku či na Krétě, může si dovolit dovolenou na Maledivách.

 

Inspirujte se našimi zkušenostmi a vyrazte také

6 Comments

 1. Martina napsal:

  Dobrý den, díky moc za tipy. Letité v únoru, tak jako vy k mustafovi ;).
  chtěla bych se zeptat na dvě věci:
  1. nechávali jste se očkovat?
  2. Narazila jsem v jedné recenzi na to, ze je třeba hlídat si časy jídla, jinak se moc nenajite, co je na tom pravdy?

  Dekuji a těším se na další články!

  • admin napsal:

   Super 🙂

   My jsme se očkovat nenechávali. Na jídlo bylo dostatečné časové okno (přesně si nevzpomínáme, zda to bylo 2 nebo 2,5 hodiny). Je pravda, že kdo na jídlo přišel první, tak měl širší výběr než kdo přišel poslední. Ale i ten poslední nezůstal o hladu, jenom výběr už nebyl tak pestrý.

   Letenky jste sehnali za dobrou cenu?

   Václav

 2. eva napsal:

  Dobry den, chceme letiet s dcerou v breznu, na 13 dni na Maledivy, zacinam pozerat letenky, mozem poprosit o nejake prakticke info, ako vyhladavat,:-)diky,Eva.

 3. Jitka napsal:

  Dobrý den,chceme jet ,tak jak vy na Maledivy -Huraa (pres maledivy-levne),ale nechápu,kde jste přišli na ceny,které uvádíte.Pobyt pro dva/den je 138USD(unor),výlet do lux.resortu pro jednu osobu 120 US,výlet 40 USD apod.,doprava na ostrov 50USD atd.atd????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *