Jak zjišťujeme, co kde navštívit – Cestování nás baví

Jak zjišťujeme, co kde navštívit

O místě, kam jedeme, se snažíme zjistit maximum informací. Tak např. při plánování výletu do španělské Valencie postupujeme následovně:

Knižní průvodce

Koupíme si knižního průvodce (máme už docela slušnou sbírku :-D). Bohužel, průvodce Valencií se koupit nedá. Žádný neexistuje, takže máme smůlu.

 

Inspirace u cestovky

Sledujeme programy cestovních kanceláří, které do "naší" cílové destinace pořádají poznávací zájezdy. V jejich programu hledáme inspiraci.

Nabídky cestovních kanceláří vypadají např. takto. V jejich programech nacházíme tipy pro TOP cíle, které stojí zato navštívit.

Všimněte si, že tento 4 denní výlet stojí jednu osobu necelých 13.000 Kč. Nás přijde náš 3 denní výlet na necelých 5.000 Kč za oba. A taky budeme bydlet v 4* hotelu se snídaní. Docela rozdíl co?

 

Cestopisy na internetu

Čteme cestovatelské zápisky, které si "vygooglujeme" na internetu (hledáme např. "cestopis Valencie").

 

Tipy internetu "Musíte vidět"

Další informace pro už zmiňovaný pobyt ve Valencii, jteré na na internetu hledáme: "Top 10 Things to Do in Valencia", "Top 10 Things to see in Valencia", "What to visit in Valencia" a podobně

 

Hledáme na Youtube

Stejným způsobem jako na internetu, hledáme tipy na YouTube: "Top 10 Things to Do in Valencia", "Top 10 Things to see in Valencia", "What to visit in Valencia" a podobně.

 
 

Hledáme tipy na www.tripadvisor.com

 

Průvodce od Booking.com

Moc zajímavou funkci nabízí portál booking.com. Jakmile si objednáme pobyt, vygeneruje nám průvodce místem, kde se nachází naše ubytovaní. Podívejte se na krátké video.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *